top of page

HAKKIMIZDA 

LUNA SANAT KAFE RESTORAN TİCARET VE TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ (Luna Grande Art) 09.08.2021 tarihinde İstanbul Kadıköy'de kurulmuştur. Sanatseverlere karma ve kişisel sergileri için alan, organizasyon ve tanıtım imkanı sunmakta, yılın çeşitli dönemlerinde söyleşi, tanıtım ve workshop gibi etkinlikler düzenlemekte aynı zamanda çeşitli sanat dallarında atölye çalışmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Online platformlarda eser satışı ve online müzayede gibi faaliyetler de sürdürmektedir.

Luna Grande Art öncelikle bir sergi ve atölye mekanı olarak tasarlanmış olup bunun yanı sıra diğer muhtelif etkinliklere bünyesinde yer vermeyi, dolayısıyla sanatseverlerin sadece sergi günlerinde değil diğer zamanlarda da uğrak mekanı olmayı amaçlamaktadır.

Kuruluşundan bugüne dek ilkeli, özgün ve çağdaş kimliğiyle sanat dünyasında yer edinmeyi amaçlayan Luna Grande Art deneyimli sanatçıların yanı sıra, gelecekte de önemli yerlerde yer alacağına inandığı genç ve yetenekli sanatçılara yer vermektedir. Düzenli olarak güncellenen web sayfamız ile bizzat organize ettiğimiz online müzayedeler sanal ortamda canlı bir şekilde takip edilebilmektedir..

 

Yılda 40'dan fazla organizasyona ev sahipliği yaparak alanında oldukça aktif galerilerden biri olmayı başaran Luna Grande Art, ressam, koleksiyoner ve sanat severlere internet sitesi ve sosyal medya üzerinden görüntüleme, inceleme ve satış imkanı sunmaktadır. 


İstanbul, Kadıköy, Rasimpaşa Mahallesinde yer alan galerimiz 12:00 - 18:00 saatleri arasında ziyarete açıktır. Sergiler, atölye çalışmaları ve diğer etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

bottom of page